Osztályok 2017/18. tanév


Osztálynévsorok 2017/18. tanév - szeptember 01.

Igazgató: Szeleczki István

1. osztály

Gere Hedvig osztályfőnök,
Csipakné Kolmann Ágnes osztálytanító

1.                  Bera Szilvia Ilona
2.                  Bocsó Brandon Kevin
3.                  Formádi Aletta
4.                  Formádi Melitta
5.                  Gazdik Orsolya
6.                  Georgi  Pelágea Róza
7.                  Járomi Ádám
8.                  Kisjuhász Ágnes
9.                  Kucsera  Hanna
10.              Pataky László Ádám
11.              Retkes Fanni
12.              Szebellédi Levente
13.              Szeleczki Alíz
14.              Sztana Leticia Melaní
15.              Terecskei Benett Bence

2. osztály
Tassy Lilla osztályfőnök
Módráné Fekete Katalin osztálytanító


1.                  Bakos Bence
2.                  Birizdó Laura
3.                  Butka Nelli
4.                  Domján Dominik László
5.                  Domján Kiara Ketrin
6.                  Hegedűs Léna
7.                  Ilyés Botond
8.                  Kéri Borbála
9.                  Keresztúri István
10.              Markus Attila
11.              Nagy Attila Simon
12.              Oláh Pál Márton
13.              Seregély Vivien
14.              Szabó Zoltán
15.              Takács Kitti
16.              Tóth Imre Patrik
17.              Tóth Kincső Regina
18.              Vörösmarthi Márton
19.              Valkai Zsolt


3. osztály
Kutas Kinga osztályfőnök
Ludányi Erika osztálytanító

1.                  Bán Anna
2.                  Dancsa Renáta
3.                  Kisjuhász Zoltán Károly
4.                  Mészáros Liza
5.                  Nagy-Tóth Soma Sándor
6.                  Ráczkövi Csaba
7.                  Szántó Attila Imre
8.                  Valkai Márk Dominik
9.                  Virág Nikoletta
10.              Vörösmarthi Panni
11.              Zombory Csenge Tünde

4. osztály
Kelemenné B. Kis Julianna osztályfőnök
Makai Nóra osztálytanító

1.                  Béres Brendon
2.                  Csikós Katica
3.                  Fazekas Nikolett
4.                  Kakasi Zoltán Márk
5.                  Kis Szabina
6.                  Krasnyánszki Richárd
7.                  Megyesi Dániel
8.                  Oláh Dóra
9.                  Petrik Csaba
10.              Porubszki Hanna
11.              Retkes Dávid
12.              Sörös Ede
13.              Szél Levente
14.              Tormási Dorina Ramóna
15.              Tóth Botond Kevin
16.              Tóth Gábor
17.              Tóth Katalin
18.              Túri Milán
19.              Varga Zsófia
20.              Virag Cristina Veronica
21.              Zombory Emese Erzsébet

5. osztály
Csorba György osztályfőnök

1.                  Balogh Dorina
2.                  Brunszkó Tamás
3.                  Bujdosó Kende
4.                  Csikós Lili
5.                  Domján Ramóna Kinga
6.                  Fazekas Réka
7.                  Galgóczi Krisztián Olivér
8.                  Juhász Máté
9.                  Kalán Dóra
10.              Kele Andor
11.              Kele Olivér
12.              Nagypál Csenge
13.              Nagy Luca Éva
14.              Orlov Gergő
15.              Pataky Vanda Viktória
16.              Rapi Emma
17.              Sajtos Anna
18.              Szabó Levente
19.              Sztraka Enikő
20.              Tóth Csenge Diána
21.              Valkai Ádám Kevin
22.              Zombory Réka Irén

6. osztály
Mészáros Orsolya osztályfőnök

1.                  Csaba Kristóf
2.                  Dobos Elizabet
3.                  Fazekas Norbert Márk
4.                  Gáspár Enikő
5.                  Hábenczius Tamás
6.                  Hegedűs Zsombor Bence
7.                  Hernádi Ádám
8.                  Kaszás István
9.                  Kelemen Elektra Kármen
10.              Kis Balázs
11.              Kis Martin
12.              Kleczl József
13.              Koncsor Ádám
14.              Martinovics Virág
15.              Nagy Gergely
16.              Páldeák Ádám
17.              Pintér Balázs
18.              Sebestyén Barnabás Lajos
19.              Szeibert Kitti 
20.              Szeibert Vivien
21.              Ujvári Amanda Mirella

7. osztály
Mihócza Zsolt osztályfőnök

1.                  Brumár Kenese
2.                  Csernus Viktória
3.                  Gáll Annabella
4.                  Gumpl Barbara
5.                  Juhász Laura Vivien
6.                  Kalán Viktor
7.                  Lakó Jákob Zsombor
8.                  Kisjuhász Anna
9.                  Megyesi Balázs
10.              Molnár Viktória
11.              Molnár Tamás László 
12.              Rapi Dániel
13.              Semperger Ivett Fanni
14.              Soltész András
15.              Somogyi László
16.              Szabó Anna Jázmin
17.              Sztojka Annamária
18.              Tóth Ágnes
19.              Tóth Blanka
20.              Tóth Márk Bendegúz
21.              Túri Csaba
22.              Kutszegi Szabolcs
23.              Walton Kristóf Márk

8. osztály
Virág Attila osztályfőnök

1.                  Beke Zsófi Anasztázia
2.                  Brumár Zolta
3.                  Fazekas Dorina Rita
4.                  Hábenczius László
5.                  Katona Viktória
6.                  Kenderes Szabolcs
7.                  Krizsai Samu
8.                  Mihalik Dóra Kamilla
9.                  Németh Eszter
10.              Semperger Noémi Judit
11.              Surányi Krisztián
12.              Tatár Eszter Ildikó
13.              Virág Vendel Márk
14.              Pataky Vivien Katalin
15.              Zsolnai Evelin
16.              Zsolnai Jázmin
17.              Lakatos Sándor

Osztálynévsorok - 2016/17. szeptember 01.

Igazgató: Szeleczki István

1. osztály
of.:Tassy Lilla
Makai Nóra

1 Bakos Bence
2 Birizdó Laura
3 Butka Nelli
4 Domján Dominik László
5 Domján Kiara Ketrin
6 Hegedűs Léna
7 Ilyés Botond
8 Kéri Borbála
9 Keresztúri István
10 Markus Attila
11 Nagy Attila Simon
12 Oláh Pál Márton
13 Seregély Vivien
14 Szabó Zoltán
15 Takács Kitti
16 Tóth Imre Patrik
17 Tóth Kincső Regina
18 Vörösmarthi Márton


2. osztály
of.:Kutas Kinga
Ludányi Erika

1 Bán Anna
2 Dancsa Renáta
3 Kisjuhász Zoltán Károly
4 Mészáros Liza
5 Nagy-Tóth Soma Sándor
6 Ráczkövi Csaba
7 Szántó Attila Imre
8 Valkai Márk Dominik
9 Valkai Zsolt
10 Virág Nikoletta
11 Vörösmarthi Panni
12 Zombory Csenge Tünde

3. osztály
of.:Kelemenné B. Kis Julianna
Tekes Ágnes Nóra

1 Béres Brendon
2 Csikós Katica
3 Fazekas Nikolett
4 Kakasi Zoltán Márk
5 Kis Szabina
6 Megyesi Dániel
7 Oláh Dóra
8 Petrik Csaba
9 Porubszki Hanna
10 Retkes Dávid
11 Sörös Ede
12 Szél Levente
13 Thurner Hanna
14 Tormási Dorina Ramóna
15 Tóth Botond Kevin
16 Tóth Gábor
17 Tóth Katalin
18 Túri Milán
19 Varga Zsófia
20 Virag Cristina Veronica
21 Zombory Emese Erzsébet

4. osztály
of.: Gere Hedvig -
Csipakné Kolmann Ágnes

1 Balogh Dorina
2 Bujdosó Kende
3 Csikós Lili
4 Domján Ramóna Kinga
5 Fazekas Réka
6 Galgóczi Krisztián Olivér
7 Juhász Máté
8 Kalán Dóra
9 Katona Boglárka
10 Kele Andor
11 Kele Olivér
12 Nagy Luca Éva
13 Orlov Gergő
14 Rapi Emma
15 Sajtos Anna
16 Szabados Gabriella
17 Szabó Cintia
18 Sztraka Enikő
19 Tóth Csenge Diána
20 Valkai Ádám Kevin
21 Zombory Réka Irén

5. osztály
of.:Mészáros Orsolya

1 Csaba Kristóf
2 Dancsa Norbert
3 Dobos Elizabet
4 Fazekas Norbert Márk
5 Halmavánszki Viktor
6 Hábenczius Tamás
7 Hegedűs Zsombor Bence
8 Hernádi Ádám
9 Kaszás István
10 Kis Balázs
11 Kisjuhász Ákos
12 Kis Martin
13 Kleczl József
14 Koncsor Ádám
15 Martinovics Virág
16 Nagy Gergely
17 Páldeák Ádám
18 Pintér Balázs
19 Sebestyén Barnabás Lajos
20 Szeibert Kitti 
21 Szeibert Vivien
22 Ujvári Amanda Mirella
23 Virág Eszter

6. osztály
of.:Mihócza Zsolt

1 Bodnar Razvan Mihai
2 Brumár Kenese
3 Csernus Viktória
4 Gáll Annabella
5 Gumpl Barbara
6 Juhász Laura Vivien
7 Kalán Viktor
8 Lakó Jákob Zsombor
9 Kisjuhász Anna
10 Megyesi Balázs
11 Molnár Viktória
12 Rapi Dániel
13 Semperger Ivett Fanni
14 Somogyi László
15 Szabó Anna Jázmin
16 Sztojka Annamária
17 Tóth Ágnes
18 Tóth Blanka
19 Tóth Márk Bendegúz
20 Túri Csaba
21 Kutszegi Szabolcs
22 Walton Kristóf Márk

7. osztály
of.:Virág Attila

1 Beke Zsófi Anasztázia
2 Brumár Zolta
3 Fazekas Dorina Rita
4 Hábenczius László
5 Katona Viktória
6 Kenderes Szabolcs
7 Krizsai Samu
8 Mihalik Dóra Kamilla
9 Németh Eszter
10 Pék Ferenc
11 Semperger Noémi Judit
12 Surányi Krisztián
13 Tatár Eszter Ildikó
14 Virág Vendel Márk
15 Pataky Vivien Katalin
16 Zsolnai Evelin
17 Zsolnai Jázmin

8. osztály
of.: Kelemen György

1 Béres Nikolett Annamária
2 Dinók Manuel
3 Dobos Bence
4 Dobos Zsolt
5 Gyökér Balázs
6 Halmavánszki Zsolt
7 Kozma Dorina
8 Nagyszabó János
9 Orlov Csenge
10 Rigó Árpád
11 Sebestyén Lili Virág
12 Sztojka Fruzsina Marietta
13 Tóth Norbert
14 Valkai Bettina
15 Rácz Bernadett


Tanulói létszám: 149 fő


Osztálynévsorok 2015/16.
Igazgató: Szeleczki István

1. osztály, Tassy Lilla - Kutas Kinga (iskolaotthonos osztály)
Tanuló neve
1
Virág Nikoletta
2
Valkai Márk Dominik
3
Ráczkövi Csaba
4
Forgács Zétény
5
Kisjuhász Zoltán Károly
6
Valkai Zsolt
7
Nagy-Tóth Soma Sándor
8
Szántó Attila Imre
9
Mészáros Liza
10
Dancsa Renáta
11
Vörösmarthi Panni
12
Bán Anna
13
Tóth Imre Patrik
14
Zombory Csenge Tünde

2. osztály, Kelemenné B.Kis Julianna, Németh Attiláné
Tanuló neve
1
Tormási Dorina Ramóna
2
Kis Szabina
3
Fazekas Nikolett
4
Csikós Katica
5
Tóth Botond Kevin
6
Oláh Dóra
7
Kakasi Zoltán Márk
8
Porubszki Hanna
9
Szél Levente
10
Varga Zsófia
11
Túri Milán
12
Megyesi Dániel
13
Gálfi Jázmin
14
Zombory Emese Erzsébet
15
Virag Cristina Veronica
16
Tóth Katalin
17
Orlov Mihály Viktor
18
Tóth Gábor

3. osztály, Gere Hedvig, Csipakné Kolmann Ágnes
Tanuló neve
1
Csikós Lili
2
Domján Ramóna Kinga
3
Fazekas Réka
4
Galgóczi Krisztián Olivér
5
Jakus Janka
6
Juhász Máté
7
Kalán Dóra
8
Katona Boglárka
9
Kele Andor
10
Kele Olivér
11
Lakó Réka Hanga
12
Nagy Luca Éva
13
Orlov Gergő
14
Sztraka Enikő
15
Rapi Emma
16
Sajtos Anna
17
Szabados Gabriella
18
Szabó Cintia
19
Tóth Csenge Diána
20
Valkai Ádám Kevin
21
Zombory Réka Irén
22
Balogh Dorina
23
Bujdosó Kende

4. osztály, Besze Márk, Makai Nóra

Tanuló neve
1
Csaba Kristóf
2
Dancsa Norbert
3
Dobos Elizabet
4
Fazekas Norbert Márk
5
Gálfi Levente
6
Hábenczius Tamás
7
Hegedűs Zsombor Bence
8
Kaszás István
9
Kis Balázs
10
Kis Martin
11
Kleczl József
12
Pintér Balázs
13
Sebestyén Barnabás Lajos
14
Nagy Gergely
15
Szeibert Kitti
16
Szeibert Vivien
17
Hernádi Ádám
18
Kisjuhász Ákos

5. osztály, Mihócza Zsolt

Tanuló neve
1
Bodnar Razvan Mihai
2
Brumár Kenese
3
Csernus Viktória
4
Gáll Annabella
5
Gumpl Barbara
6
Juhász Laura Vivien
7
Kalán Viktor
8
Lakó Jákob Zsombor
9
Kutszegi Szabolcs
10
Megyesi Balázs
11
Molnár Viktória
12
Rapi Dániel
13
Semperger Ivett Fanni
14
Somogyi László
15
Szabó Anna Jázmin
16
Sztojka Annamária
17
Tóth Ágnes
18
Tóth Blanka
19
Tóth Márk Bendegúz
20
Túri Csaba
21
Walton Kristóf Márk
22
Kisjuhász Anna

6. osztály: Virág Attila

Tanuló neve
1
Bajáki Kartal
2
Bajáki Vazul
3
Beke Zsófi Anasztázia
4
Brumár Zolta
5
Fazekas Dorina Rita
6
Hábenczius László
7
Katona Viktória
8
Krizsai Samu
9
Mihalik Dóra Kamilla
10
Németh Eszter
11
Pék Ferenc
12
Semperger Noémi Judit
13
Kenderes Szabolcs
14
Surányi Krisztián
15
Tatár Eszter Ildikó
16
Virág Vendel Márk
17
Pataky Vivien Katalin
18
Kolompár Roland
19
Zsolnai Evelin
20
Zsolnai Jázmin

7. osztály, Kelemen György

Tanuló neve
1
Béres Nikolett Annamária
2
Dinók Manuel
3
Dobos Bence
4
Dobos Zsolt
5
Kozma Dorina
6
Nagyszabó János
7
Orlov Csenge
8
Rigó Árpád
9
Sebestyén Lili Virág
10
Sztojka Fruzsina Marietta
11
Tóth Norbert
12
Valkai Bettina
13
Rácz Bernadett 2015. szept. 14-től



8. osztály, Hóka Zsuzsanna

Tanuló neve
1
Beck Alexandra
2
Beke Dominika Panna
3
Gumpl Alexandra
4
Juhász Dániel
5
Katona Balázs
6
Kis Fanni Melitta
7
Kispál Szabolcs
8
Kleczl Márta
9
Monostory Tamás
10
Németh Miron Tibor
11
Ráczkövi Győző Viktor
12
Raffai Szilárd
13
Szabados Júlia
14
Szalai Szabolcs
15
Szunyogh Roland Tamás
16
Tatár Inez Eszter
17
Tóth János